#

Komunikat

.

O nas

Głównym zalożeniem naszej działalności, a tym samym kluczem do sukcesu są proste i jasno sprecyzowane zasady, na których opieramy swoją wizję biznesu. Najwiekszą cenioną przez nas wartością jest relacja z Klientami oparta na zaufaniu. Celem CONSTEEL Services jest profesjonalne świadczenie uslug oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta.

Pokaż referencje "Polska Izba Hotelarska"    Pokaż rekomendację "Villa Antonina Sopot"    Pokaż rekomendację "Hotel Zamek Książ"

“Guests Blacklist” to jedyny portal w Polsce, który umożliwia hotelom oraz pozostałym obiektom w całym kraju obopólną współpracę i wymianę informacji o trudnych gościach hotelowych, którzy swoim działaniem lub brakiem wymaganego zachowania wyrządzili jakiekolwiek szkody materialne lub wizerunkowe. 

Obejrzyj "Guests Blacklist" w TVN FAKTY     Publikacja w magazynie "Świat Hoteli"

“Guests Blacklist” jest portalem, który spełnia wszelkie normy prawne dotyczące legalności przetwarzania danych osobowych przez Wnioskujących. Dokument został wydany przez Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych działający na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Czytaj opinia prawna ws. "Guests Blacklist"    Czytaj regulamin "Guests Blacklist"

Firma CONSTEEL jest członkiem Samorządu Hotelarzy w Polskiej Izbie Hotelarstwa i za pośrednictwem swojego produktu wzmacnia ochronę interesów członków oraz wprowadza najefektywniejsze rozwiązania przy utrzymaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

“Guests Blacklist” został stworzony z głębokim przekonaniem, że będzie pomagał Hotelom oraz pozostałym obiektom w ochronie ich własnych interesów.

 INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSTĄPIENIA ORAZ KORZYSTANIA Z PORTALU

1) Wysyłamy do Państwa umowę w przedmiocie dostępu do portalu “Guests Blacklist”, po jej podpisaniu otrzymują Państwo dostęp na okres testowy 30 dni (bezpłatny). W tym czasie w pełni korzystają Państwo z portalu - zawartości bazy trudnych gości, jak również mogą Państwo dokonywać wpisów o gościach, którzy wyrządzili szkody materialne lub wizerunkowe. 

2) W ostatni dzień okresu testowego z pozycji panelu administracyjnego w portalu, Państwo dokonują wyboru o przedłużeniu usługi na okres abonamentowy - płatny od 30 zł (obiekt do 10 pokoi) do 49 zł netto miesięcznie (abonament na 6-miesięcy, 12-miesięcy) lub nieprzedłużeniu usługi - wtedy po okresie testowym tracą Państwo dostęp do portalu nie ponosząc żadnych kosztów. 

Zależy nam aby portal skupiał jak największą liczbę obiektów, żeby nie umknął żaden złodziej czy awanturnik, a hotelarze czuli, że portal jest prawdziwą skarbnicą informacji. 

ŚLEDŹ NAS NA: facebook.com/guestsblacklist

Właściciel portalu “Guests Blacklist”:
CONSTEEL Services Sp. z o.o.  
81-395 Gdynia, ul. Władysława IV 43
Telefon: +48 733-883-001
Telefon: +48 58 380-36-05